A je to tu opäť. Čas prijímacích skúšok sa blíži. Nekonečné učenie a opakovanie, nervozita, strach, úzkosť a panika či to zvládnem. A možno sa chystáte na pracovný pohovor, aby ste opäť získali pracovné miesto, ktoré ste stratili počas „korony“. Opantáva vás neistota, či všetko zvládnete tak, aby ste obstáli. Pomôcť môže HOMEOPATIA.

🎯 KALIUM PHOSPHORICUM D6 + MAGNEZIUM PHOSPHORICUM D6

Schüsslerove soli KALIUM PHOSPHORICUM D6 + MAGNEZIUM PHOSPHORICUM D6 slúžia na podporu učenia, lepšiu koncentráciu, výdrž.

🎯 ARGENTUM NITRICUM 30CH

ARGENTUM NITRICUM 30CH – neustále striedajúce sa myšlienky, prichádzajúce jedna za druhou bez efektu. Všetko je veľmi intenzívne, rýchle, striedajúce sa. Pocit, že neviem, čo robiť skôr. Úzkosť pred testom, skúškou. Intenzívna chuť na sladké. Ráno v deň D sa objaví hnačka, alebo zvracanie z očakávania prichádzajúcich udalostí.

🎯 LYCOPODIUM CLAVATUM 30CH

LYCOPODIUM CLAVATUM 30CH – nízke sebavedomie, veľká tréma, úzkosť. Strach o svoju kariéru. Keď je v strese akoby zlyhávala pamäť, zmätené myšlienky, vyslovuje alebo píše nesprávne slová. Veľká chuť do jedla, ale rýchlo sa zasýti. Nafukovanie, grganie, plynnatosť, hnačka.

🎯 ANACARDIUM ORIENTALE 30CH

ANACARDIUM ORIENTALE 30CH – nízke sebavedomie, napriek tomu túži stále si niečo dokazovať. Strach, že zlyhá. Často nepríjemný na svoje okolie, podráždený. Neustále musí niečo jesť.

🎯 GELSEMIUM SEMPERVIRENS 30CH

GELSEMIUM SEMPERVIRENS 30CH – strach z vystúpenia na verejnosti, strach zo skúšky. Paralyzovaný strachom natoľko, že dostane „okno“, hoci sa poctivo pripravoval. Lepkavo sa potí po celom tele. Hnačka s častým močením zo strachu a očakávania. Nevie zaspať z očakávania a rozrušenia.

🎯 PICRIC ACID 30CH

PICRIC ACID 30CH – mozgová únava z dlhotrvajúceho učenia. Myseľ už nie je schopná sa sústrediť viac než niekoľko minút. Bolesť hlavy z duševnej námahy. Stav sa zlepší odpočinkom a dobrým spánkom.

Martina Kanichová, SAKHom. – klasická homeopatka pracuje hlavne v Malackách, Bratislave a blízkom okolí. K homeopatii ju priviedla starostlivosť o rodinu. Riešenie každodenných starostí o deti, ich drobné zranenia, malé úrazy, neskôr častá chorobnosť v škôlke, ju prinútili zamyslieť sa nielen ako tieto „neduhy“ čo najskôr odstrániť, ale aj prečo vznikajú. Mnohé odpovede našla práve cez homeopatiu a homeopatické liečenie.

V prípade záujmu o konzultáciu ma môžete kontaktovať priamo alebo cez kontaktný formulár. 

Telefón

15 + 12 =