Homeopatia v Malackách

Volám sa Martina Kanichová, SAKHom. a pracujem ako klasická homeopatka hlavne v Malackách, Bratislave a blízkom okolí. K homeopatii ma priviedla starostlivosť o rodinu. Riešenie každodenných starostí o deti, ich drobné zranenia, malé úrazy, neskôr častá chorobnosť v škôlke, ma prinútili zamyslieť sa nielen ako tieto „neduhy“ čo najskôr odstrániť, ale aj prečo vznikajú. Mnohé odpovede som našla práve cez homeopatiu a homeopatické liečenie.

Najskôr som absolvovala certifikovaný polročný kurz akútneho liečenia u Dr. Jany Kolenovej, SAKHom. Chcela som však vedieť viac, ísť hlbšie. Preto som sa prihlásila na 4-ročné štúdium homeopatie na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie, ktorú vedie MUDr. Vladimír Petroci. Štúdium som úspečne ukončila záverečnou skúškou a získala titul SAKHom. Tu som zistila, aké široké využitie homeopatia ponúka. Je to však otázka celoživotného vzdelávania a neustálej snahy zlepšovať svoje vedomosti a znalosti. Vyliečení pacienti sú však mojím hnacím motorom na tejto dlhej ceste.

Preto sa snažím neustále vzdelávať, aby aj naďalej mohlo moje úsilie vyústiť v snahu pomôcť ľuďom zbaviť sa problémov a viesť ďalej šťastný, kvalitný život plný zdravia a energie.

Kontakt

V prípade záujmu o konzultáciu ma môžete kontaktovať priamo alebo cez kontaktný formulár.

Telefón

Kontaktný formulár

14 + 2 =

Vyhlásenie
Informácie na tejto stránke nenahrádzajú lekársku starostlivosť.